Glossify (3.0.6) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Links
fr: Liens

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: Theming
fr: Thème

en: About
fr: À propos

en: Case sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Bundles
fr: Types

en: Taxonomy vocabularies
fr: Vocabulaires de taxonomie

en: %field is required.
fr: %field est obligatoire.

en: Tooltips
fr: Infobulles
