Glossify (3.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Type
az: Növ

en: Links
az: Linklər

en: About
az: Haqqında

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Bundles
az: Paketlər
