Glossify (3.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Links
sk: Odkazy

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: About
sk: Informácie o

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Bundles
sk: Zväzky

en: %field is required.
sk: %field je nutné.
