Glossify (3.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Links
vi: Các liên kết

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Input filters
vi: Các bộ lọc nhập liệu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường
