Glossify (3.1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Links
ar: روابط

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: About
ar: حول

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف

en: Bundles
ar: حزم
