Glossify (3.1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: About
be: Аб

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру
