Glossify (3.1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: About
cs: Popis

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků
