Glossify (3.1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Links
cy: Dolenni

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif

en: %field is required.
cy: Mae %field yn ofynnol.
