Glossify (3.1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga
