Glossify (3.1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: About
fi: Tietoja

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: Bundles
fi: Paketit

en: Taxonomy vocabularies
fi: Luokittelusanastot
