Glossify (3.1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Theming
gl: Tematización

en: About
gl: Información

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización
