Glossify (3.1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: Links
he: קישורים

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: About
he: אודות

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות
