Glossify (3.1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Links
hi: लिंक

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: About
hi: के बारे में

en: Case sensitive
hi: अक्षर संवेदनशील

en: Bundles
hi: बंडल
