Glossify (3.1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Links
hr: Poveznice

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Input filters
hr: Filteri unosa

en: About
hr: Opis

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova
