Glossify (3.1.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Links
hu: Hivatkozások

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Theming
hu: Sminkelés

en: About
hu: Leírás

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Taxonomy vocabularies
hu: Taxonómiaszótárak

en: %field is required.
hu: %field szükséges.

en: Tooltips
hu: Eszköztippek
