Glossify (3.1.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Links
id: Tautan-tautan

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Input filters
id: Saringan input

en: About
id: Tentang

en: Case sensitive
id: Karakter sensitif

en: Bundles
id: Bundel

en: Taxonomy vocabularies
id: Kosakata taksonomi
