Glossify (3.1.3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Links
it: Collegamenti

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Input filters
it: Filtri di input

en: About
it: Informazioni

en: Case sensitive
it: Distingui maiuscole/minuscole

en: Bundles
it: Bundle
