Glossify (3.1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Links
ja: リンク

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: About
ja: アバウト

en: Case sensitive
ja: 大文字と小文字の識別

en: Bundles
ja: バンドル

en: Taxonomy vocabularies
ja: タクソノミーボキャブラリー
