Glossify (3.1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Case sensitive
kn: ಕೇಸ್ ಸಂವೇದಿ
