Glossify (3.1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह
