Glossify (3.1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: About
my: အကြောင်း

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။
