Glossify (3.1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Node types
nl: Node-types

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: About
nl: Over

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Bundles
nl: Bundels
