Glossify (3.1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Links
oc: Ligams

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: About
oc: A prepaus

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse

en: Bundles
oc: Paquets

en: Taxonomy vocabularies
oc: Vocabularis de taxonomia
