Glossify (3.1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه
