Glossify (3.1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Links
ro: Legături

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: About
ro: Despre

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule

en: Bundles
ro: Tipuri
