Glossify (3.1.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Links
ru: Ссылки

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Ignore tags
ru: Игнорировать теги

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Input filters
ru: Фильтры ввода

en: Theming
ru: Темизация

en: About
ru: Информация

en: Case sensitive
ru: Учитывать регистр

en: Bundles
ru: Наборы

en: Taxonomy vocabularies
ru: Словари таксономии

en: %field is required.
ru: %field обязательно для заполнения!
