Glossify (3.1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: About
ta: பற்றி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
