Glossify (3.1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: About
th: เกี่ยวกับ
