Glossify (3.1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: About
ug: ھەققىدە
