Glossify (3.1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Links
ur: لنکس

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Case sensitive
ur: حساس کیس
