Glossify (3.1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Links
pl: Odnośniki

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: About
pl: O stronie

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Taxonomy vocabularies
pl: Słowniki taksonomii

en: %field is required.
pl: %field jest wymagane.
