Gmail API (1.0.3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: On
hu: Be

en: Mail
hu: Levél

en: Off
hu: Ki

en: Missing
hu: Hiányzik

en: E-mail from name
hu: Az e-mail feladójának neve

en: E-mail from address
hu: Az e-mail feladójának címe

en: Install options
hu: Telepítési opciók

en: E-mail options
hu: E-mail opciók

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
hu: Az e-mailek küldésekor használt feladó e-mail cím.

en: Send test e-mail
hu: Teszt e-mail küldése

en: E-mail address to send a test e-mail to
hu: A teszt e-mail küldésére szolgáló e-mail cím.

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
hu: Tesztüzenet küldéséhez itt lehet megadni a címzettet.

en: The provided from e-mail address is not valid.
hu: A megadott feladó e-mail cím nem érvényes.

en: Attachment could not be found or accessed.
hu: A melléklet nem található vagy elérhetetlen.

en: The provided test e-mail address is not valid.
hu: A tesztüzenetnél megadott e-mail cím érvénytelen.

en: The %header of your message is not supported by PHPMailer and will be sent as text/plain instead.
hu: Az üzenet %header részét nem támogatja a <em>PHPMailer</em> és text/plain formában kerül kiküldésre.

en: Allow to send e-mails formatted as HTML
hu: Lehetővé teszi HTML-formázott e-mailek küldését

en: Error sending e-mail from @from to @to: @error_message
hu: @from feladó @to címzett részére küldött e-mail kézbesítése során a következő hiba lépett fel: @error_message
