Gmail API (1.0.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: On
ja: オン

en: Mail
ja: メール

en: Off
ja: オフ

en: Missing
ja: 喪失

en: E-mail from name
ja: メール差出人名

en: E-mail from address
ja: メール差出人アドレス
