Gmail API (1.0.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Mail
lt: Paštas

en: Off
lt: Išjungta

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas
