Gmail API (1.0.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: On
nl: Aan

en: Mail
nl: E-mail

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Off
nl: Uit

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: E-mail from name
nl: Naam van afzender

en: E-mail from address
nl: E-mailadres van afzender

en: Install options
nl: Installatie-opties

en: E-mail options
nl: E-mailopties

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
nl: Het e-mailadres waarvan alle e-mails verstuurd zullen worden.

en: Send test e-mail
nl: Verstuur test e-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
nl: E-mailadres om een test e-mail naar toe te sturen

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
nl: Voer een adres in om een test e-mail naar toe te sturen.
