Gmail API (1.0.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: On
gl: Activo

en: Mail
gl: Correo-e

en: Off
gl: Desactivado

en: Missing
gl: Perdido

en: E-mail from name
gl: Nome do remitente do correo electrónico
