Gmail API (1.0.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Missing
it: Mancante

en: E-mail from name
it: Nome del mittente

en: E-mail from address
it: Indirizzo e-mail del mittente
