Gmail API (1.0.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Mail
ro: E-mail

en: Off
ro: Oprit

en: Missing
ro: Lipsește

en: E-mail from name
ro: E-mail de la numele

en: E-mail from address
ro: E-mail de la adresa

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
