GMap Module (3.0.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Remove
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Filename
be: Назва файла

en: Node
be: Вузел

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Week
be: Тыдзень

en: Argument
be: Аргумент

en: Route
be: Маршрут
