GMap Module (3.0.0) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: Enable
bg: Активирай

en: None
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Filename
bg: Име на файла

en: Node
bg: Материал

en: Points
bg: Точки

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Address
bg: Адрес

en: Original
bg: Оригинал

en: Gray
bg: Сив

en: Blue
bg: Син
