GMap Module (3.0.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enable
bs: Omogući

en: None
bs: Nijedan

en: Field
bs: Polje

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Node
bs: Nod

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Address
bs: Adresa

en: Relationship
bs: Relacija

en: Do not use a relationship
bs: Ne koristi relaciju
