GMap Module (3.0.0) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enable
cs: Zapnout

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Default
cs: Výchozí

en: Blank
cs: Prázdná hodnota

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Filename
cs: Název souboru

en: Node
cs: Uzly

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Points
cs: Body

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Address
cs: Adresa

en: Week
cs: Týden

en: Original
cs: Původní

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: User locations
cs: Umístění uživatelů

en: Node locations
cs: Umístění uzlů

en: Node settings
cs: Nastavení uzlu (node)

en: Controls
cs: Ovládání

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: White
cs: Bílá

en: Gray
cs: Šedý

en: Relationship
cs: Vztah

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Route
cs: Cesta

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Find Address on Map
cs: Ukázat adresu na mapě
