GMap Module (3.0.0) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Blank
el: Κενό

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Node
el: Κόμβος

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Argument
el: Παράμετρος

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: White
el: Λευκό

en: Gray
el: Γκρι

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Blue
el: Μπλε

en: Route
el: Διαδρομή
