GMap Module (3.0.0) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Remove
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Node
eo: Nodo

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Drupal
eo: Drupalo

en: User locations
eo: Lokoj de uzanto

en: Gray
eo: Griza

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Route
eo: Vojo

en: Yellow
eo: Flava
