GMap Module (3.0.0) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Blank
eu: Hutsik

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Node
eu: Nodoa

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Points
eu: Puntuak

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Address
eu: Helbidea

en: Week
eu: Astea

en: Argument
eu: Argumentua

en: Original
eu: Originala

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Gray
eu: Grisa

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Blue
eu: Urdina

en: Route
eu: Bidea
