GMap Module (3.0.0) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Blank
fi: Tyhjä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Separator
fi: Erotin

en: User settings
fi: Käyttäjäasetukset

en: Address
fi: Osoite

en: Week
fi: Viikko

en: Argument
fi: Argumentti

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: User locations
fi: Käyttäjien sijainnit

en: To add/change your location to the user map, <a href="@url">edit your location</a>.
fi: Lisätäksesi tai muuttaaksesi sijaintiasi kartalla, <a href="@url">muokkaa sijaintiasi</a>.

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Gray
fi: Harmaa

en: Purple
fi: Violetti

en: Relationship
fi: Suhde

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Route
fi: Reitti

en: Do not use a relationship
fi: Älä käytä suhdetta

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Light Blue
fi: Vaaleansininen

[ctx: geolocation]
en: Location
fi: Sijainti
