GMap Module (3.0.0) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enable
is: Virkja

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Blank
is: Tómt

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Node
is: Nóða

en: Separator
is: Skilja

en: User settings
is: Notandastillingar

en: Address
is: Heimilisfang

en: Week
is: Vika

en: Argument
is: Rök

en: Original
is: Upprunalegt

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Gray
is: Grár

en: Relationship
is: Tengsl

en: Blue
is: Blár

en: Do not use a relationship
is: Ekki nota tengsl
