GMap Module (3.0.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Remove
jv: Buwang

en: Enable
jv: Diuripnā

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Blank
jv: Kosong

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Separator
jv: Watesan

en: Week
jv: Pekan

en: Argument
jv: Argumen
