GMap Module (3.0.0) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Node
kk: Түйін

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Drupal
kk: Друпал

en: Gray
kk: Сұр

en: Blue
kk: Көк
