GMap Module (3.0.0) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Node
ku: گرێ

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Gray
ku: بۆر

en: Blue
ku: شین
